KLANZA w Polsce

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych wszystkich struktur KLANZY w Polsce.

Poniżej przedstawiamy miasta, w których działają struktury lokalne Stowarzyszenia wraz z namiarami kontaktowymi.

Zarząd Główny
Lublin

www.klanza.org.pl
e-mail: biuro@klanza.org.pl
tel./fax 81 534 65 83, tel. 530 782 203

Białystok

www.klanza.bialystok.pl
e-mail:
bialystok@klanza.org.pl
tel./fax 85 651 04 47

Bogatynia

www.bogatynia.klanza.eu
e-mail:
bogatynia@klanza.org.pl
tel.: 757 733 865, 757 733 491, 608 091 447

Bydgoszcz


e-mail:
bydgoszcz@klanza.org.pl

Częstochowa


e-mail:
czestochowa@klanza.org.pl

Gdynia

www.klanza.pl
e-mail:
gdynia@klanza.org.pl
tel.: 503 514 474

Kraków

www.krakow.klanza.eu
e-mail:
krakow@klanza.org.pl
tel. 503 890 821

Lublin

www.lublin.klanza.eu
e-mail:
lublin@klanza.org.pl
tel./fax 81 534 65 83, tel. 530 782 203

Łódź


e-mail:
lodz@klanza.org.pl

Olsztyn


e-mail:
olsztyn@klanza.org.pl

Poznań

www.klanza.poznan.pl
e-mail:
biuro@klanza.poznan.pl , poznan@klanza.org.pl
tel. 61 846 64 35, 693 459 642

Radom

www.radom.klanza.eu
e-mail:
radom@klanza.org.pl
tel: 698 383 181, 609 431 299

Rzeszów

www.rzeszow.klanza.eu
e-mail:
rzeszow@klanza.org.pl

Szczecin

www.szczecin.klanza.eu
e-mail:
szczecin@klanza.org.pl

Tychy

www.tychy.klanza.eu
e-mail:
tychy@klanza.org.pl
tel: 601 321 871

Warszawa

www.warszawa.klanza.eu , www.klanza.waw.pl
e-mail:
warszawa@klanza.org.pl
tel./fax 22 858 73 40

Wrocław

www.wroclaw.klanza.eu
e-mail:
wroclaw@klanza.org.pl
tel. 71 792 55 89

 

2009 - 2010 Klanza Lublin   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków